Black Weekend na Strzelnicy Arizona – 26-27.11.2022 r.

Lubicie promocje? My uwielbiamy! Dlatego nie zwalniamy tempa! 💥

Strzelnica Arizona po raz kolejny przygotowała dla Was super ofertę z okazji zbliżającego się “światowego święta zakupowego” jakim jest black friday. My idziemy krok dalej i proponujemy Wam

▪️BLACK WEEKEND▪️

W dniach 26-27.11.2022 r. każda usługa na Strzelnicy Arizona zostaje obniżona o 🔻-15%🔻

Super okazja by fajnie spędzić weekend.

Zastanawiasz się z czego możesz u nas postrzelać? Na naszym obiekcie dostępnych jest ponad 40 sztuk broni palnej. Podczas swojej wizyty masz pełną dowolność w ich wyborze. Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Posiadamy broń palną w kalibrze od .22lr, z której z powodzeniem mogą korzystać nawet najmłodsi adepci strzelectwa sportowego, aż po kalibry takie jak 7,62x54R, .44mag oraz 12/76MAG, dla tych bardziej odważnych.

❗️UWAGA❗️

Przypominamy, że aby skorzystać z usług Strzelnicy Arizona i postrzelać z prawdziwej broni palnej, nie potrzebujesz posiadać żadnych pozwoleń, kursów, uprawnień. Na miejscu otrzymujesz od nas ochronniki wzroku i słuchu, a następnie nasi instruktorzy zrobią resztę byś czuł się swobodnie i swój kontakt z bronią wspominał tylko i wyłącznie pozytywnie. Dodatkowo dołożymy wszelkich starań byś nabył nową wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać przy kolejnych wizytach na strzelnicy.

A może marzysz o swoim własnym pozwoleniu na broń? Nie wiesz od czego zacząć? W tym też Ci chętnie pomożemy! 🔫

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj. Promocja trwa aż 2 dni! Pamiętaj, że w przypadku BRAKU REZERWACJI, może wystąpić sytuacja, że nie będzie możliwe skorzystanie z usług strzelnicy z uwagi na brak wolnych instruktorów.

Do zobaczenia na Arizonie!