A czy ty byłeś grzeczny w tym roku? Mikołaj w Arizonie!

Ho, ho, ho! 🎅🏻

Byliście grzeczni w tym roku? A Mikołaj jest w stanie to potwierdzić? 🎅🏻 To już czas by za swoje zachowanie otrzymać prezenty lub rózgę 😈

Arizonowy Mikołaj przygotował dla Was kolejną i ostatnią już promocję w tym roku.

W najbliższy weekend na hasło “BYŁEM GRZECZNY” lub “BYŁAM GRZECZNA” otrzymacie od Arizonowego Mikołaja dodatkowe, darmowe strzały z Waszych ulubionych broni! Dodatkowo nasz Mikołaj zostawił na Strzelnicy worek pełen słodkości, którymi będziemy się z Wami dzielić. Dla największych zmarzluchów dostępna będzie gorąca kawa i herbata – na rozgrzanie. ☕️🫖

Oprócz tego, spośród wszystkich osób biorących udział w Strzelaniu Mikołajkowym, rozlosowane zostaną aż 3 vouchery o wartości 200zł każdy, które będziecie mogli zrealizować na naszym obiekcie do końca PRZYSZŁEGO roku.

Na koniec pragniemy Was również zachęcić do udziału w Szlachetna PACZKA (Szlachetna Paczka Leżajsk i okolice), w której wspólnie ze Stowarzyszeniem Carpatia Arms po raz kolejny bierzemy udział. Pomaganie jest proste, więc pomóżmy razem! Wasz udział w tej inicjatywie jest w 100% dobrowolny.

Jeżeli się zastanawiasz nad Mikołajkowym prezentem dla najbliższej osoby to przychodzimy z pomocą! Proponujemy nasz VOUCHER na Strzelnicę. Idealny prezent dla osoby, która interesuje się militariami, bronią palną lub podobną tematyką. Sam wybierasz kwotę jaką chcesz przeznaczyć, a sam voucher jest ważny przez cały rok! Chcesz uzyskać więcen informacji? Skontaktuj się z nami.

❗️UWAGA❗️

Przypominamy, że aby skorzystać z usług Strzelnicy Arizona i postrzelać z prawdziwej broni palnej nie potrzebujesz posiadać żadnych pozwoleń, kursów, uprawnień. Na miejscu wybierasz dogodny dla siebie pakiet, otrzymujesz od nas ochronniki wzroku i słuchu, a następnie nasi instruktorzy zrobią resztę byś czuł się swobodnie i swój kontakt z bronią wspominał tylko i wyłącznie pozytywnie. Dodatkowo dołożymy wszelkich starań być nabył nową wiedzę, którą będziesz mógł wykorzystać przy kolejnych wizytach na strzelnicy.

A może marzysz o swoim własnym pozwoleniu na broń? Nie wiesz od czego zacząć? W tym też Ci chętnie pomożemy! 🔫

Nie zwlekaj i zarezerwuj swoje miejsce już dzisiaj. Pamiętaj, że w przypadku BRAKU REZERWACJI, może wystąpić sytuacja, że nie będzie możliwe skorzystanie z usług strzelnicy z uwagi na brak wolnych instruktorów.

Rudolf grzeje kopyta,

Na saniach ogień płonie,

Mikołaj za karabiny chwyta!

Do zobaczenia na Arizonie!

💻 kontakt@carpatiaarms.pl

☎️ 788640739

📱 FB/Instagram