Strzelnica Arizona w Leżajsku

Najlepsze miejsce na Podkarpaciu do strzeleckiego spędzenia czasu


Strzelnica Arizona zlokalizowana jest w miejscowości Przychojec, gmina Leżajsk (50.333038, 22.397733). Jest to całoroczny, profesjonalny obiekt, przeznaczonym do strzelań sportowo-bojowych, statycznych i dynamicznych. Strzelnica powstała z myślą o ludziach z pasją, chcących doskonalić swoje umiejętności strzeleckie, oraz dla tych, którzy szukają nowych życiowych doświadczeń.

Strzelnica przeznaczona jest do strzelań całorocznych. Dysponuje piętnastoma stanowiskami strzeleckimi z których można strzelać na dystansach 25m, 50m, 80m.

Strzelać może każda dorosła osoba oraz dzieci w obecności prawnego opiekuna. 

Do korzystania z naszej strzelnicy zapraszamy:

 • amatorów stawiających pierwsze kroki w strzelectwie
 • pasjonatów doskonalących techniki strzeleckie
 • szkoły mundurowe i organizacje proobronne
 • dzieci i młodzież w ramach zajęć rekreacyjno- sportowych
 • funkcjonariuszy Policji, Straży Granicznej, Wojska, Służby Ochrony Kolei, Służby Celnej
 • firmy w ramach imprez integracyjnych
 • dzieci i dorosłych uczestniczący w zawodach strzeleckich

Organizujemy:

 • szkolenia strzeleckie rekreacyjne i specjalistyczne
 • imprezy firmowe oraz prywatne połączone ze szkoleniem strzeleckim
 • sezonowe turnieje strzeleckie: dzień chłopaka, walentynki, Halloween, andrzejki itp.
 • imprezy okolicznościowe: urodziny, rocznice, wieczory kawalerskie, panieńskie itp.
 • pikniki strzeleckie dla rodzin z dziećmi
 • noc pod gołym niebem połączona: z imprezą integracyjną lub szkoleniem strzeleckim + ognisko itp.
 • imprezy plenerowe połączone z grillem

Wyposażenie strzelnicy

Wyposażenie strzelnicy daje wiele możliwości w zakresie rodzaju prowadzonych strzelań:

 • strzelania na czas
 • strzelania na celność i skupienie
 • strzelanie dynamiczne
 • strzelanie taktyczne
 • strzelanie do rzutków
 • strzelanie do ruchomych celów

Zaufali nam:

previous arrow
next arrow
Slider
previous arrow
next arrow
Slider

Dostępna broń:

ISSC MKII (SCAR)
Samopowtarzalny karabinek sportowy wyprodukowany przez austriacką firmę ISSC model MK II. Zasilany jest amunicją .22lr HV
PPS-43C
Pistolet maszynowy PPS-43C czyli Pistolet Pulemiot Sudajewa to broń polskiej produkcji z okresu IIWŚ. Zasilany amunicją 7,62x25mm.
PM-63 "RAK"
Pistolet maszynowy PM-63 “Rak” to pierwsza tego typu broń polskiej produkcji. Zasilana amunicją 9×18. Broń będąca na wyposażeniu Milicji.
HELLPUP S
Karabinek Hellpup S to inaczej AKMS z krószą lufą wyprodukowany przez SVRN. Wersja ze składaną kolbą, zasilana amunicją 7,62x39mm.
TT-33 TOKAREV
Pistolet konstrukcji radzieckiej, znany również jako Tetetka. Jeszcze do niedawna na wyposażeniu polskich służb. Zasilany amunicją 7,62×25.
WALTHER P99
Walther P99 to pistolet produkowany przez Fabrykę Broni w Radomiu. Obecnie na wyposażeniu Policji. Zasilany amunicją 9mm.
GLOCK 17 ZEV MOD
Zmodyfikowana wersja pistoletu Glock 17. Zainstalowane podzespoły i kolimator umożliwiają celniejsze strzelanie. Zasilany amunicją 9mm.
P-83 "WANAD"
Pistolet P-83 “Wanad” to broń polskiej produkcji zasilana amunicją 9×18 Makarow, następca P-63. Do dziś używany przez Wojsko Polskie.
GLOCK 17 GEN. IV
Glock 17 to czwarta generacja pistoletu bojowego produkowanego przez austriacką firmę, zasilanego amunicją kalibru 9mm.
AR-15 STAG ARMS
Karabinek AR15 Stag Arms 15 SL SBR to broń produkcji amerykańskiej, wyposażony w optykę “Vortex”. Zasilany amunicją .223Rem
CZ Shadow 2
CZ Shadow 2 to pistolet czeskiej produkcji, przeznaczony do strzelań precyzyjnych/sportowych, zasilany amunicją kalibru 9mm.
ARMI JAGER
Armi Jager Buntline Frontier to rewolwer włoskiej produkcji, posiadający przedłużoną, 16. calową lufę. Zasilany amunicją .357Mag.
DORUK ETERNAL
Doruk Eternal to jednostrzałowa strzelba zaprojektowana w Polsce, a wyprodukowana w Turcji, zasilana amunicją 12/76 MAGNUM
GALIL SAR
Karabinek Galil SAR to zmodyfikowana wersja izraelskiego karabinu Galil ARM, zasilany jest amunicją kalibru 5,56x45mm.
KBK AKM
Karabinek AKM to zmodernizowana wersja radzieckiego karabinka AK z drewnianą kolbą, zasilana amunicją 7,62x39mm.
KBKS MAUSER MOD. 107
Mauser mod. 107 to karabinek sportowy z 1959 r. produkowany przez niemiecką firmę Mauser-Werke, zasilany amunicją .22lr
MOSSBERG 500
Mossberg 500 to strzelba gładkolufowa typu “pump action” produkcji amerykańskiej, zasilana amunicją 12/76
PM-98 "GLAUBERYT"
Pistolet maszynowy PM-98 “Glauberyt” to broń polskiej produkcji zasilana amunicją 9×19 potocznie zwany jako “Polskie UZI”.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki Strzelnicy Arizona możesz w bezpiecznych warunkach i miłej atmosferze zapoznać się z obsługą broni palnej i oddać wyjątkowo emocjonującej pasji strzelania. Nasi instruktorzy czekają na Ciebie i Twoich przyjaciół.

STRZELANIE DO RZUTKÓW

Chcesz sprawdzić swoją celność, sprawność i szybkość reakcji? Zachęcamy do strzelania do latających rzutków. Zaproś do zabawy znajomych i zorganizujmy zawody.

STRZELANIE DO RZUTKÓW

STEELALIVE – WIRTUALNY ŚWIAT W REALNEJ ODSŁONIE 

Jako jedna z pierwszych firm na Podkarpaciu wdrożyliśmy nowy system wspomający strzelectwo, jak również i samego strzelca. Urządzenie z czujnikami uderzeniowymi, wielokolorowe diody LED, autorskie panele Carpatia Arms, tworzą razem system SteelALive, czyli zespół inteligentnych celów, których wachlarz zastosowań ogranicza się jedynie do wyobraźni użytkownika. System ten jest idealny do przeprowadzania treningów strzeleckich, jak również do strzeleckiej zabawy z przyjaciółmi w trakcie pobytu na strzelnicy. SteelAlive jest idealny dla doświadczonych strzelców, jak również dla nowicjuszy, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności strzeleckie w grach i trybach treningowych, w tym również w trybach multiplayer. Uzyskane wyniki można porównać między rywalizującymi strzelcami, a także w międzynarodowych rankingach. W przypadku zaawansowanych użytkowników dostępne dla nich są statystyki pozwalające na poprawę techniki i czasu reakcji. 

System SteelAlive to pierwsze tego typu urządzenie, które schematy z gier i wirtualnego świata przenosi na grunt strzeleckiej rzeczywistości. Witamy Was w XXI wieku!

Chcesz poznać z jakich trybów możesz skorzystać podczas użytkowania SteelAlive?  Kliknij w logo i zapoznaj się z pełną ofertą SteelAlive, którą dla Was przygotowaliśmy!

STEELALIVE

SZKOLENIA STRZELECKIE

Firma CarpatiaArms oferuje specjalistyczne szkolenia strzeleckie na kilku poziomach zaawansowania, zarówno z broni krótkiej, jak i długiej. Mamy możliwość prowadzenia strzelania na czas, na celność i skupienie, strzelania dynamicznego, taktycznego oraz do rzutków i ruchomych celów. 

Chcesz zdobyć pozwolenie i posiadać własną broń palną? CarpatiaArms przygotuje Cię w sposób praktyczny do egzaminu !

STEELALIVE

Dowiedz się więcej

POZIOM I PODSTAWOWY

Szkolenie skierowane jest do osób, które nie posiadają żadnego doświadczenia z bronią palną
i strzelectwem.

STEELALIVE

Dowiedz się więcej

POZIOM II ROZSZERZONY

Szkolenie skierowane jest do osób, które posiadają już podstawową wiedzę i umiejętności z zakresu broni palnej i chcą je rozwijać.

STEELALIVE

Dowiedz się więcej

PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU

Szkolenie skierowane jest do osób, które chcą uzyskać pozwolenie na broń palną, niezależnie od poziomu ich zaawansowania.

Oferujemy również możliwość organizacji szkoleń grupowych w ramach firmowych imprez integracyjnych, wieczorów kawalerskich, wieczorów panieńskich, urodzin i innych tego typu okazji. Cena jest ustalana indywidualnie, w zależności od liczebności grupy oraz dodatkowych ustaleń.

Zachęcamy do zakupu bonów upominkowych, które będą idealnym prezentem dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę ze strzelaniem z broni palnej, ale także dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Niezależnie od wybranego pakietu zawsze zapewniamy strzelnicę, opiekę instruktora, broń i amunicję, tarcze strzeleckie, ochraniacze uszu i oczu.