Strzelanie Walentynkowe na Strzelnicy Arizona

Już za kilka dni Walentynki! Światowe Święto zakochanych. 👩‍❤️‍👨

Z tej okazji Strzelnica Arizona przygotowała dla Was super promocję! 🔫
W dniu 21.02.2021 r. ogłaszamy “strzelnicowe walentynki” 🥰 podczas, których pod okiem instruktorów postrzelacie z broni palnej – tak, takiej prawdziwej broni! Nasz obiekt posiada ponad 25 jednostek broni palnej do wyboru. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
W tym dniu będzie obowiązywała promocja:

🧡 50% na opłatę wejściową dla Singli,
🧡 0zł za opłatę wejściową dla par.

Dodatkowo, każda para otrzyma od nas pamiątkowe tarcze strzeleckie, które zostały specjalnie przygotowane na tę okazję. Tego dnia przewidujemy również gratisy w postaci darmowych strzałów, w zależności od wybranego pakietu. Pamiętajcie, że aby wziąć udział w Strzelaniu Walentynkowym konieczna jest wcześniejsza rezerwacja, której dokonacie za pośrednictwem Facebooka 💻(PW) lub pod nr📱788 640 739.

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent 🎁 dla swojej drugiej połówki, a termin 21.02.2021 r. nie do końca Ci odpowiada, to wychodzimy naprzeciw Waszym oczekiwaniom! Mamy dla Was propozycję zakupu VOUCHERU 💌 do wykorzystania na Naszym obiekcie. Jesteśmy w stanie wygenerować go dla Was na dowolnie wybraną przez Was kwotę! Nie musicie się martwić, że nie zdążycie z jego realizacją, gdyż jest on ważny aż do 31.12.2021 r.!🗓

*Promocyjne Strzelanie Walentynkowe zostało przeniesione na dzień 21.02.2021 r. z uwagi na pogodę, która według wielu prognoz nie będzie sprzyjać strzelaniu rekreacyjnemu w nadchodzący weekend. 🌨💨☃️Osoby, którym nie przeszkadza mróz i są zainteresowane strzelaniem w najbliższą niedzielę proszone są o kontakt i rezerwację torów strzeleckich.

**Aby skorzystać z naszych usług nie potrzebujesz żadnego pozwolenia na broń palną. Jeżeli jesteś niepełnoletni to odwiedź nas ze swoim opiekunem, który będzie przy Tobie obecny podczas strzelania rekreacyjnego. Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia z bronią palną. Nie musisz również posiadać własnego sprzętu ochronnego. Wszystko zapewniamy na miejscu – łącznie z przygotowaniem do strzelania oraz ochroną słuchu i wzroku.

***Z uwagi na obostrzenia rządowe związane z pandemią koronawirusa COVID-19 🦠 Strzelnica Arizona ma zmienione zasady działania. Każdy klient przed wejściem na oś strzelecką jest zobowiązany do dezynfekcji rąk i do zachowania bezpiecznych odległości pomiędzy korzystającymi z obiektu.