To własnie dzisiaj wszedł w życie ETAP II przygotowany przez Polski Rząd w celu odmrożenia gospodarki i innych dziedzin życia, w związku z wirusem i panującą (w sumie do nadal) pandemią.

Zgodnie z założeniami tego planu możliwe jest przywrócenie do funkcjonowania m.in. obiektów sportowych takich właśnie jak strzelnice. 🔫

Bardzo jest nam miło poinformować, że stosujemy się do tych zaleceń i wznawiany działanie Naszego obiektu❗️🥰 Przypominamy, że przebywając na Strzelnicy Arizona bezwzględnie należy przestrzegać nałożonych przez Polski Rząd zasad bezpieczeństwa, tj.

🔸 zachowanie dystansu społecznego,

🔸 obowiązku zasłaniania twarzy (w momencie dotarcia na dany obiekt sportowy, natomiast przebywając na strzelnicy nie ma obowiązku zakrywania twarzy),

🔸 ograniczenie liczby osób (6 osób strzelających + 1 prowadzący strzelanie)

🔸 weryfikacja uczestników (na strzelnicy nadal obowiązuje książka pobytu na strzelnicy, którą bezwzględnie należy wypełniać),

🔸 obowiązku dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt,

🔸 wprowadzenie 15-minutowych odstępów pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi ze strzelnicy grupami. Dlatego tak ważny jest wcześniejszy kontakt z Nami i rezerwacja toru!

Ponadto zachęcamy do stosowania dodatkowych środków bezpieczeństwa w postaci:

🔸 indywidualnej ochrony ust i nosa np. maseczki lub tzw. komin

🔸 rękawiczek ochronnych – mogą to być rękawiczki jednorazowe lub wielokrotnego użytku.

W/w środki bezpieczeństwa nie są przez nas wymagane, jednak dodatkowo zapewniają Wam bezpieczeństwo i chronią Wasze zdrowie ☝🏻

Poza wyżej wymienionymi punktami, zasady funkcjonowania Naszej strzelnicy nie zmieniają się. Na miejscu macie zapewnioną od Nas opiekę instruktora oraz ochronę wzroku i uszu.

Chcesz w końcu postrzelać po długiej nieobecności na strzelnicy związanej z pandemią? A może chcesz rozpocząć swoją przygodę z bronią palną i postrzelać pod okiem instruktora z prawdziwej broni nie mając pozwolenia?
To i wiele więcej znajdziecie u Nas! Na Strzelnicy Arizona w Przychojcu k. Leżajska!

Zapraszamy do kontaktu pod nr 📲 788 640 739 lub na 💻 PW.

Przypominamy jednocześnie, że w dniach 9-10.05.2020 r. na Strzelnicy Arizona odbywają się Warsztaty Strzeleckie prowadzone przez DTF Solutions i będzie ona nieczynna.
Chcesz wziąć udział w wydarzeniu? Więcej informacji znajdziecie u nich na FP.

Kategorie: Aktualności

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *